Na naszej wesołej farmie

Dnia 24 marca 2017r. przedszkolaki z grupy 4-latków i 5-latków miały okazję uczestniczyć w animacji zaprezentowanej przez Teatr Edukacji i Profilaktyki „MASKA” z Krakowa pt. „Na naszej wesołej farmie”. Dzieci poznały zwierzęta żyjące na farmie, uczestniczyły w zabawach ruchowych, integracyjnych z chustą animacyjną, kolorowały obrazki przedstawiające zwierzęta na farmie, a także brały udział w quizie, w którym pytania były ukryte w kolorowych balonach. Dzieci w nagrodę za wspólną zabawę i zaliczone zadania otrzymywały pieczątki przedstawiające różne zwierzęta. Na zakończenie tej wspaniałej zabawy wszyscy zatańczyli taniec koguta i otrzymali słodkie upominki. Przedszkolaki wrócili do swoich sal bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.