,,Przedszkolne kolędowanie”

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 17 grudnia , podczas którego spotkały się przedszkolaki wraz ze swoimi rodzinami.Swoją obecnością zaszczycił nas również pan wójt- Zbigniew Wożniak.Wszystkich zebranych gości powitała pani dyrektor Renata Kalicka i złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się  świąt.Głównym punktem spotkania były ,,Jasełka” w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci zachwycały śpiewem, tańcem i grą aktorską. Po przedstawieniu nastąpił czas radosnego kolędowania oraz wręczania rodzicom drobnych upominków – ręcznie wykonanych  bombek. Na koniec uroczystości  przy zapalonych zimnych ogniach wszyscy odśpiewali kolędę ,,Bóg się rodzi”, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia oraz wspólnie zasiedli do poczęstunku. Ten wieczór były wyjątkowy i magiczny, dlatego dziękujemy wszystkim za udział we wspólnym kolędowaniu.