Wycieczka do sali zabaw ,,Młynek”

Dnia 19.12.2019 r przedszkolaki z grupy ,,Kubusie” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw ,,Młynek” w Siedlcach. Na dzieci czekało wiele  ciekawych atrakcji : zjeżdżalnie tubowe, karuzela ,,Palma kokosowa”, basen z piłeczkami, trampolina. Dzieci z wielką frajdą korzystały również z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, koników. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale stanowiła również doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej  energii – i co najważniejsze- radosnej zabawy, która minęła bardzo szybko, a nawet za szybko. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola, mile wspominając magiczną i bajkową salę zabaw.