,,Dzień Postaci z Bajek"

Dnia 05.11.2018r w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień Postaci z Bajek”. Przedszkolaki prezentowały  swoich  ulubionych  bohaterów bajkowych i  rekwizyty przyniesione z domu- maskotki, książeczki, bo każdy z nas  wie, że bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale także przekazują prawdy życiowe. W tym dniu w każdej grupie wiekowej dzieci wspaniale się bawiły: kolorowały  postacie z bajek, układały historyjki  obrazkowe i puzzle. Brały również udział w quizie dotyczącym znajomości bajek oraz odgadywały zagadki o postaciach z bajek. Chętne dzieci  inscenizowały znane bajki, a nawet próbowały układać nowe. Doskonała atmosfera i wspaniała zabawa sprawia, że  za rok znów powitamy naszych bajkowych gości.