,,Kubusie”  w sali  zabaw

Sala zabaw to jedno z najbardziej ulubionych i najczęściej uczęszczanych miejsc  przez dzieci, dlatego  w piątkowy poranek dn.16.11.2018 grupa przedszkolaków ,,Kubusie”  wyjechała do sali zabaw ,,Maluch” w Siedlcach. Tam dzieci  z ogromną frajdą mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in.: z basenu z tysiącami kulek, licznych tuneli, zjeżdżać na  zjeżdżalni, wspinać po ściance, skakać na  trampolinie. Z wielką chęcią również bawiły się korzystając z mini pojazdów i domków. Niezwykłym zainteresowaniem cieszył się byk z rogami, na którego trzeba było się wdrapać. Pobyt bardzo szybko minął i nadszedł czas  pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Dzieci bardzo zadowolone, nieco zmęczone i pełne  wrażeń wróciły do przedszkola z nadzieją, że niedługo ponownie odwiedzą salę zabaw.