Dnia  26.01.2017r. gościliśmy w przedszkolu artystów objazdowej grupy cyrkowej ,,O’Bimbolando”. Artyści prezentowali

swoje umiejętności w żonglerce, sztukach zręcznościowych oraz iluzji. Za każdym razem pojawiali się na scenie w nowych, barwnych,  przykuwających wzrok kostiumach. Oglądaliśmy m.in. pokaz jednoczesnego poruszanie wieloma kołami hula- hop, żonglerkę talerzami, taniec-transformers Nie zabrakło również „czarodzieja- iluzjonisty”, który zmieniał kolory kwiatów, kół, wyczarował fontannę papierową i  królika oraz zabawnego klauna, który z wielką wprawą rozśmieszał przedszkolaków, zwłaszcza gdy odgrywał komiczne scenki z ich  udziałem. Na koniec przedstawienia dzieci podziwiały ogromnego  pytona królewskiego pełniącego rolę to „paska do kostiumu”, to „egzotycznego szala”, którego  mogły dotknąć, a pani Ola nawet położyć na swoich ramionach. Cyrkowi artyści dali wspaniały popis swoich umiejętności oraz dostarczyli dzieciom dużą dawkę wrażeń i dobrego humoru. Mamy nadzieję, że jeszcze nas kiedyś odwiedzą.