Wycieczka do Seroczyna z okazji Dnia Dziecka

Dnia 31.05.2019r. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przedszkolaki wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego położonego w miejscowości Seroczyn prowadzone przez panią Ewę Mitowską.  Na uczestników wycieczki czekało wiele atrakcji. Na wstępie mieliśmy okazję  obejrzeć sprzęt oraz przedmioty, które znajdowały się w stodole i były wykorzystywane dawniej na wsi i podczas prac rolnych na gospodarstwie. Dzieci podczas pobytu wykonały również smaczne drożdżowe bułeczki oraz szmaciane laleczki, które zabrały ze sobą do domu. Przedszkolaki spędziły miło czas także podczas zabaw, które były przygotowane na podwórku. Były to m.in. rzucanie do kolorowych puszek, puszczanie baniek mydlanych, gra w piłkę, gra w tenisa i wiele innych. W trakcie pobytu dzieci zjadły pyszny obiad oraz smaczne ciasto przygotowane przez właścicielkę gospodarstwa. Bardzo szybko nadszedł czas powrotu do przedszkola. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.