,,Dzień  Matki”

24 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia Matki”. Na zaproszenie dzieci przybyli niezwykli goście – mamy, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia, wierszyki i piosenki. Na wstępie pani dyrektor -  Renata Kalicka powitała zebranych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim kochanym mamom poprzez występy artystyczne, po których wręczyły własnoręcznie wykonane korale. Publiczność była zachwycona występami dzieci, na twarzach niektórych zebranych  mam malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Najpiękniejszy Orzeł-Godło Polski” oraz wręczenie nagród.