Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Dzień Babci i Dziadka połączony z choinką noworoczną. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci najlepiej jak tylko potrafiły przedstawiły program artystyczny, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. W przygotowanej  inscenizacji  wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych im osób. Następnie dzieci wręczyły Dziadkom kolorowe mydełka wykonane przez nich samych. W dalszej części programu, do dzieci przybył Mikołaj, który wręczył prezenty dla wszystkich przedszkolaków. Było bardzo wesoło, wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Przedszkolaki podziękowali za prezenty i zaprosili mikołaja za rok. Po przedstawieniu i dla wszystkich zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.