„Wieczór przy kolędzie”- przedszkolne kolędowanie

Jak co roku przed świętami w naszym przedszkolu spotkaliśmy się wszyscy, aby przy wspólnym kolędowaniu poczuć magię  nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na początku pani dyrektor Renata Kalicka wraz z wójtem gminy p. Zbigniewem Woźniakiem przywitali wszystkich zebranych gości: rodziców, pracowników, a przede wszystkim naszych przedszkolaków. W świątecznym nastroju dzieci zaprezentowały swoje występy, recytowały wiersze, śpiewały polskie kolędy, a na zakończenie wykonały piękny taniec. Kolejnym etapem naszej uroczystości to były wspólnie śpiewane kolędy w wykonaniu naszych gości-rodziców oraz pracowników.  Kolędowe spotkanie było miłym i niecodziennym spotkaniem, wspaniałą okazją do dobrej zabawy oraz świetnym sposobem do poznawania bogactwa naszych tradycji.  Czas upłynął w bardzo miłej i świątecznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w spotkaniu.