Wycieczka do ,,Siedleckiej Krainy Przygód”

Korzystając  z  pięknej pogody dn. 11.09.2018r przedszkolaki  z grupy  ,,Kubusie” i ,,Smerfy” z naszego przedszkola  wesoło  spędziły czas w ,,Siedleckiej Krainie Przygód” w Iganiach Starych. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. karuzela, dojenie krowy, poszukiwanie skarbów, jazda quadem po torze, spacer po zaczarowanym lesie pełnym niespodzianek oraz plac zabaw z huśtawkami, trampolinami i zjeżdżalniami. Na koniec zabawy wszyscy z apetytem zjedli smaczny poczęstunek, przygotowany przez pracowników ośrodka. Był to dzień pełen  niezapomnianych wrażeń i niezwykłych przygód. Przedszkolaki  miały okazję uczestniczyć w wielu zabawach ruchowo-sprawnościowych rozwijających ich aktywność i miło spędzić czas na wspólnej zabawie po wakacjach.