,,Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego”

Dn. 21.06.2018r odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły. Nadszedł czas wakacji. Atmosfera była podniosła ponieważ były liczne pożegnania, a swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Bielany  p. Zbigniew Wożniak. Pani dyrektor Renata Kalicka  rozpoczęła spotkanie witając gościa, przybyłych rodziców,  nauczycieli oraz dzieci. Następnie przedszkolaki  zaprezentowały wiersze i piosenki wprowadzające wszystkich w wakacyjny klimat. Potem nastąpiło uroczyste pożegnanie  p. Alicji Goleniak- wieloletniej nauczycielki w przedszkolu oraz p. Jadwigi Hołubiec- opiekunki w przedszkolu, które w tym roku odeszły na zasłużoną emeryturę.  Na pamiątkę dzieci złożyły podziękowania i wręczyły  albumy ze zdjęciami. Po wysłuchaniu przemówienia wygłoszonego przez p. Alicję Goleniak, nastąpiło uroczyste  pożegnanie przedszkola przez sześciolatków, którzy od września będą już uczniami. Po występach dzieci  pani dyrektor wręczyła, jak co roku, nagrody dla najlepszego przedszkolaka w każdej grupie wiekowej. Każde dziecko zostało nagrodzone również ogromnymi brawami przez rodziców. W dalszej części  pani dyrektor złożyła podziękowania, wręczyła dyplomy i prezenciki rodzicom, którzy aktywnie współpracowali na rzecz przedszkola i przyczyniali się do podnoszenia jakości jego pracy. Ostatnim punktem uroczystości było przemówienie przedstawicielki z Rady Rodziców, która  podziękowała gronu pedagogicznemu za ich trud i poświęcenie w wychowanie dzieci. Na koniec pan Wójt podziękował wszystkim za współpracę i życzył  pogodnych, aktywnych i bezpiecznych wakacji. Po tak pięknym i pełnym pożegnań  występie wszyscy zgromadzeni udali się do sal w celu wręczenia nagród książkowych dla dzieci.