W czwartek 18 października 2018 r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania klasy pierwszej. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym w humorystyczny sposób przedstawili swoją klasę. Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie odbyło się pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły pani Renata Kalicka. Zgodnie z tradycją szkoły najmłodsi uczniowie otrzymali szkolne legitymacje. Wójt gminy pan Zbigniew Woźniak wręczył dzieciom słodkie upominki.

Potem wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każdy pierwszoklasita otrzymał pamiątkowy dyplom i upominki.