13 lutego odbył się w naszej szkole koncert pod tytułem "Bal u Pana Kleksa". Dzięki gminie Bielany, Wójtowi Zbigniewowi Woźniakowi i pani Milenie Kozak szkoły z Bielan i Rozbitego Kamienia mogły uczestniczyć w tym muzycznym wydarzeniu. Utwory w wykonaniu pani Moniki Doktorskiej, Małgorzaty Rapa, Piotra Kociubowskiego porwały do zabawy uczestników koncertu. Pani Zofia Paczóska świetnie poprawadziła całe wydarzenie. Uczniowie pod koniec koncertu dostali kartki walentynkowe, które mogli zaadresować do swoich sympatii. Było to wspaniałe widowisko.
Inicjatywa ta, wpisująca się w projekt ”Tradycja i nowoczesność w Gminie Bielany” była pomysłem i dziełem Wójta Gminy Bielany Zbigniewa Woźniaka we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Swoją obecnością zaszczycił nas przedstawiciel Samorządu Województwa Mazowieckiego- Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach Dariusz Stopa.