W czwartek 5 października odwiedziliśmy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim. Pani Janina Łykowska – pracownik banku, zapoznała nas z ofertą produktów, jakie oferują klientom. Okazuje się, że my i nasi koledzy możemy już samodzielnie korzystać z konta rozliczeniowo-oszczędnościowego. Możemy sami dysponować naszym budżetem, a także oszczędzać na korzystnych lokatach. Poznaliśmy także wymagania banku kierowane do kandydatów ubiegających się o pracę, gdybyśmy kiedyś w przyszłości chcieli w nim pracować. Pani Łykowska bardzo ciekawie opowiadała o działalności i usługach Banku Spółdzielczego. Dziękujemy. Nasz wyjazd zorganizowała pani Anna Jastrzębska-Strus – doradca zawodowy w naszej szkole, we współpracy z panią Anną Zawadzką.
Uczniowie klasy VIII.