,,Wiosenne gwiazdy muzyki”- koncert muzyczny zespołu ,,Limbos’’

27 kwietnia 2017r w Zespole Oświatowym w Bielanach Jarosławach  wystąpił zespół muzyczny ,,Limbos”. Koncert pt. ,,Wiosenne gwiazdy muzyki” wprowadził dzieci w świat różnorodnej  muzyki, zarówno polskiej jak i zagranicznej. Artyści zaprezentowali m.in. utwory ,,Stawka większa niż życie” oraz  z repertuaru, The Beatles , Boba Dylana, Franka Sinatry i  kompozytora Wolfganga Amadeusza Mozarta. Przedszkolaki czynnie brały udział podczas spotkania- wyklaskiwały rytm oraz śpiewały piosenki ,,My jesteśmy krasnoludki” i ,,Czarne jagódki”, a piosenka Natalii Nykiel ,,Error” porwała całą publiczność do śpiewu. Już  po raz kolejny muzycy wprowadzili wszystkich w niesamowity nastrój i sprawili wiele radości. Dzięki takim spotkaniom z artystami muzycznymi dzieci nie tylko wzbogacają swoją wiedzę, ale przede wszystkim rozwijają swoją wrażliwość na piękno różnorodnej muzyki, od klasycznej, aż po współczesną.