Przedszkoliada -I etap

Dnia 2 lutego 2017r   po raz pierwszy na hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim odbyła się IX edycja Sokołowskiej „Przedszkoliady”, którą zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Nasze  przedszkole reprezentowały dwie  ośmioosobowe  drużyny 5 i 6-latków, które  startowały  w trzech kategoriach wiekowych w następujących konkurencjach: ,,Tor przeszkód”, ,,Bieg po smakołyki”,,,Raczki”, ,,Bieg slalomem”. Zabawę z dziećmi prowadził Mariusz Świerk, a uczniowie ZS Nr 1 pełnili rolę wolontariuszy dbając o bezpieczeństwo i sprawny przebieg zawodów. Podczas zawodów panowała radosna atmosfera i głośny doping,  a przedszkolaki mogły wyzwolić ruchową energię, przestrzegać zasad  sportowej rywalizacji   oraz nacieszyć się pierwszymi sportowymi sukcesami.Za swoją sportową postawę dzieci otrzymały z rąk Wicestarosty Marty Sosnowskiej, Pani Dyrektor Małgorzaty Baranowskiej oraz Dyrektora OSiR w Sokołowie Podlaskim Krzysztofa Iwańskiego pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Czekamy na II  etap rozgrywek sportowych, który odbędzie się na basenie.