"Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary.”

30 listopada 2016r. w naszym  Przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowane były ,,Andrzejki”.Był to dzień  radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Najpierw przedszkolaki poznały historię wróżb andrzejkowych, a następnie  z wielką radością wypowiadały andrzejkowe zaklęcia i brały udział w różnych wróżbach i zabawach.  Swoją przyszłość odkrywały  losując przedmioty, które przepowiadały, w jakim zawodzie będą pracowały kiedy dorosną, wróżyły z butów, przebijały  serduszka z imionami i wróżyły ile prezentów przyniesie im Święty Mikołaj. Każde dziecko wrzuciło do magicznej studni żeton, aby tym samym zapewnić sobie dobrą zabawę i pomyślne wróżby.

Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy.