,,Choinka Noworoczna”  i  ,,Dzień Babci i Dziadka"

01.02.2020 był dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu, bowiem  w tym dniu odbyła się nie tylko Choinka Noworoczna, ale również przedszkolaki świętowały ,,Dzień Babci i Dziadka”. Na uroczystości spotykały się dzieci, dziadkowie, nauczyciele i rodzice. Po krótkim powitaniu Pani dyrektor Renaty Kalickiej, przedszkolaki przedstawiły ,,Jasełka”  oraz program artystyczny dla swoich najukochańszych gości. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Nie jednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie dzieci wręczyły swoim dziadkom wraz z życzeniami  przygotowane prezenciki. Na imprezie nie zabrakło również długo wyczekiwanego Mikołaja, który podarował  dzieciom prezenty.  Uroczystość zakończyła się wspólną zabawą i poczęstunkiem przygotowanym  przez rodziców. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości  pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas  razem z wnukami.