Teatrzyk ,,Zuzia w Krainie Dobroci”

18 marca już po raz kolejny odwiedził nas teatr ,,Magik” z Białegostoku z przedstawieniem ,,Zuzia w  Krainie Dobroci”, który przeniósł dzieci w baśniowe przygody małej Zuzi do wspaniałej, pełnej przygód krainy. Zuzia to kapryśna i zarozumiała dziewczynka, która zachowywała się okropnie wobec bliskich i zwierząt. Śmiała się ze wszystkich i za karę wyrosły jej wielkie, ośle uszy symbolizujące złe zachowanie. Aby pozbyć się ich musiała powędrować do Krainy Dobroci i odnaleźć pięć zaczarowanych jabłek, symbolizujących pięć dobrych cech ludzkich. Wędrówka stawała  się tym zabawniejsza, im więcej  spotykała  postaci na swej drodze. Dziewczynka naprawiła wszystkie błędy i pozytywnie się zmieniła. Dzięki obejrzanemu przedstawieniu dzieci mogły zrozumieć, jak ważna jest pomoc drugiej osobie, że warto pomagać innym.