Wycieczka do teatru na spektakl pt. "Opowieść o prawdziwym Mikołaju".

Dnia 14.XII.2018r najstarsza grupa przedszkolaków z Z.O w Bielanach Jarosławach w towarzystwie starszych kolegów z klasy IIB wybrała się do CKiS w Siedlcach na spektakl teatralny Teatru Pikolo  pt,, Opowieść o prawdziwym Mikołaju”

Kilkadziesiąt lat temu, mały Mateusz, podopieczny łódzkiego sierocińca wysyła list do Mikołaja. Korespondencja jednak zostaje zagubiona i dopiero teraz, po latach, tuż przed kolejną Gwiazdką list dociera do adresata. Mikołaj postanawia zrezygnować z urlopu, specjalnie po to, aby dostarczyć wymarzony prezent, jak się okazuje, dorosłemu już Mateuszowi. Czy dawny wychowanek domu dziecka jest w stanie ponownie uwierzyć w Mikołaja i jego ideały?

Była   to  również wspaniała  lekcja , w której dzieci uczą się pokory i czują mobilizację do wypełniania dobrych uczynków, a przede wszystkim wierzą w Mikołaja.