,,Festyn Rodzinny”

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki , które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się w niedzielę 18 czerwca na terenie naszej placówki. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Bielany p. Zbigniew Wożniak oraz wielu znakomitych gości. Dzieci i uczniowie wystąpili z bogatym repertuarem artystycznym, udowadniając że potrafią pięknie tańczyć i z wielkim zaangażowaniem śpiewać piosenki  oraz odgrywać skecze w języku angielskim. Wszyscy uczestnicy festynu  mogli korzystać z wielu atrakcji tj.: pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, dmuchanej zjeżdżalni, basenu wodnego  z łódeczkami, trampoliny linowej, waty cukrowej, różnych gier i zabaw sportowych oraz loterii fantowej. Swoje umiejętności zaprezentowali  członkowie klubu karate. Również występ artystyczno- rozrywkowy w wykonaniu zespołu ,,Seniorynki” z Sokołowa Podlaskiego przyniósł zgromadzonym sporo radości i śmiechu. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się występ zespołu ,,Diley”, przy którym wszyscy świetnie się bawili. Aby dopełnić rodzinnej atmosfery organizatorzy przygotowali również poczęstunek z domowymi ciastami, grochówką, kanapkami ze smalcem i ogórkiem oraz daniami z grilla. Był to dzień wyjątkowy, ponieważ wszyscy mieli dla siebie czas -dzieci dla rodziców, a rodzice dla dzieci.