,,Najpiękniejszy Orzeł-Godło Polski”- konkurs plastyczny

Rodzice i dzieci z Przedszkola  w Bielanach Jarosławach miały  okazję wykazać swoje zdolności artystyczne. Wszystko za sprawą konkursu plastycznego ,,Najpiękniejszy Orzeł-Godło Polski” organizowanego przez przedszkole dla uczczenia obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zadaniem uczestników było wykonanie Godła Polski dowolną techniką. Najważniejszym aspektem konkursu było zainteresowanie dzieci znaczeniem symbolu narodowego. Uczestnikom do wykonania zadania posłużyły różne materiały takie jak: ryż, bibuła, cekiny, pióra, sztućce plastikowe, serwetki papierowe, plastik, wstążki, wata, włóczka, nakrętki plastikowe. Wybór najciekawszych i najpiękniejszych prac wcale nie był łatwy, zwracano uwagę na wykonanie, pomysł, kreatywność oraz wkład pracy. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz słodki upominek. Gratulujemy wszystkim wspaniałych pomysłów i ciekawych prac.